Dokładnie co âNie jestem pewien Rzeczy ja Chcę” Naprawdę Oznacza!

Twój godzina tylko powiedział “Nie wiem rzecz ja życzę” podczas szczerej rozmowy przy posiłku. Na wypadek, gdybyś nie jestem pewien tylko co on/ona znaczy przez to, biorąc pod uwagę poprzedni powszechny znaczenia dla termin. Skończysz być ostrzeżony: naprawdę jest rzadko bardzo ważna rzecz jeśli chodzi o commitment.

Zdefiniowano: Nie chcę chcę â teraz lub właściwie kiedykolwiek.

To jest dokładnie jeden z najbardziej powszechnie używane znaczenie “nie jestem pewien wszystko, co ja pragnę.” Osoba może lub nie zrozumie dlaczego nie jest operuje lub który on lub ona wolałby skończyć na byciu z, jakkolwiek twój wielka randka robi rozumie, że ona lub on nie chce osoba ─ niestety ty â mogą być obecnie z . Zaakceptuj to biorąc pod uwagę, że koniec zobowiązanie.

Określone: muszę powiedzieć, nie wiem rzeczy ja chcę.

Często randkowicze zwykle zakłopotani. To jest dobre. Ale jeśli indywidualna jesteś randki naprawdę robin nie bardzo dobrze wie co facet (albo ona) pragnie, nie jest przygotowany zobowiązuje się związek. Zaoferuj mu powierzchnia. Jeśli facet wybiera będziesz czym facet chce, on prawdopodobnie wie, jak dostać ciebie.

Określono: Naprawdę nie chcę zniszczyć twoje uczucia.

Okazyjnie “Nie jestem pewien rzeczy ja chcę” po prostu delikatny, mylący rozwiązanie rozstać się z jakimś ciałem kiedykolwiek osoba właściwie boi się krzywdzić dodatkowego myśli. Oahu to upgraded “to nie jest ty, to naprawdę mnie.”

Zdefiniowane: coś nie wydaje się poprawne.

{Czasami to|Częstojest ważne, żeby “iść ze swoim brzuchem,” razem z twoim dzień może być chcieć to wyartykułować, nawet kiedybawisz się dobrze się bawisz ze sobą, ona nie całkowicie bardziej komfortowo z partnerstwo â i niekoniecznie może połączyć to. Porozmawiaj o połączenie i wszelkie wahania, które mogła mieć, ale nigdy stres ludzie do zostań z ciebie, jeśli naprawdę jest nieprzyjemnie to.

Zdefiniowane: osobiście myślę ciśnienie produkować zobowiązanie decyzja.

Często zakres wskazuje, że osoba czuje połączenie jest osiągnięcie miejsce gdzie wybory o poświęcenie i kierunek musi być wykonane, a także osoba nie czuje się gotowy zrobić. jest stwierdzono z panika lub obciążenie . Może jego pytania musieć analizować dużo lepiej, zmniejszając prędkość związanego z zaangażowanie lub dociekanie trudniejsze pytania o kim jesteś zarówno szukam.

Określono: Jestem psychologicznie niedostępne.

W przypadku osoba byłeś swatanie przez jakiś czas używa “nie wiem rzeczy ja życzę,” to może być znak ostrzegawczy emocjonalnej niedostępności. Z nieznanych powodów, on lub ona nie może tylko get “all in” i inwestować związek to jest rozwój.

W wszystkich instancjach, jak tylko zauważę, “nie jestem pewien co ja życzę,” zapewnij indywidualna powierzchnia. Często to oznacza kończenie połączenie i pozwolenie osoba określa, co naprawdę robią chcą bez szkodzenia ty po drodze.

darmowe randki z lesbijką-sugar mamą